În sezonul rece, Florin Benghea te poate ajuta cu instructaj autorizat în domeniul ski-ului, începând de la alegerea echipamentului până la ski off-piste.
Cursurile sunt pentru toate vârstele, de la copii până la cei care vor să se redescopere, și pentru toate nivelurile, de la începători până la avansați, pentru că indiferent la ce nivel de afli tot mai poți învăța câte ceva.

În acest sezon special, având în vedere pandemia de Sars-Cov-2, vom ține cont și vom respecta cu strictețe regulile impuse de autorități pentru acest tip de activitate, totul pentru a fi în deplină siguranță.

 

Menționăm că instructorul Scolii de MTB este instructor de ski autorizat ISIA grad 3 din anul 2011, Florin Benghea fiind, în ciuda vârstei, unul din cei mai vechi și experimentați monitori de ski din Poiana Brașov.

Detalii și rezervări la telefon: 0727.661.946

 

In acest weekend sunt sanse mari sa ne vedem la ski. Va asteptam!Pentru programare instructori: scoalamtb@yahoo.com

Publicată de Scoala de Mountain Bike pe Miercuri, 5 decembrie 2018